Katarína Jankeje Futbal

Kouč Caránek po domácej prehre: Trápime sa!

Hráči MFK Topoľčany majú za sebou jedno z nevydarených stretnutí. Doma si nedokázali poradiť s tímom Dunajskej Stredy. Pod výsledkom sa podpísala aj vysoká chorobnosť v mužstve.

Ilustračný obrázok k článku Kouč Caránek po domácej prehre: Trápime sa!

Topoľčianskym futbalistom sa v posledných týždňoch nedarí. Potvrdil to aj posledný zápas proti Dunajskej Strede, ktorý sme odohrali na domácom trávniku. Chorobou oslabený káder A-mužstva posilnili viaceré mladé talenty z dorastu. V prvom polčase naši chlapci dokázali s hosťami držať krok, tí však v 29. minúte gólom z hry otvorili skóre na 1:0.

Po zmene strán začal na trávniku dominovať súper. Pozorná obrana neumožnila domácim hráčom vytvoriť si šancu na úspešné gólové zakončenie a pozorne ustrážila tesný rozdiel až do záverečného hvizdu. Dunajská Streda nakoniec zvíťazila 1:0.

Kouč Michal Caránek neskrýval po zápase sklamanie. „Trápime sa, má to veľa príčin. Súťaž chceme dohrať so cťou a potrebovali by sme už zápas vyhrať a streliť nejaký šťastný gól, aby sme sa odlepili,“ skonštatoval tréner.

MFK Topoľčany – FK DAC 1904 Dunajská Streda (B) 0:1 (0:1)

Gól: 29. Ujlaky

História sa nezopakuje: Do finále extraligy postupuje Hlohovec!

Podmaníkovej ďalší triumf: V Bratislave zvalcovala súperky!