Katarína Jankeje Futbal

Futbalisti doma opäť s remízou: Diváci videli prvý gól po 60 minútach!

Tretia liga pokračovala pre zverencov trénera Michala Caránka domácim stretnutím, kde hostili mužstvo Komárna. Fanúšikovia futbalu si na otvárací gól počkali viac ako 60 minút.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti doma opäť s remízou: Diváci videli prvý gól po 60 minútach!

V úvode domáceho duelu mali naši chlapci jasnú prevahu, aj napriek tomu sme nedokázali úspešne zakončiť ponúknuté šance. Hostia z Komárna začali pred prestávkou vyvíjať tlak, našťastie sa im nepodarilo prekonať nášho brankára Uhlára, ktorý poctivo strážil svoju svätyňu.

Do druhého polčasu vstúpili lepšie opäť naši hráči. Po štandardnej situácii sme sa v 67. minúte ujali vedenia zásluhou Jakubíka, no o pár minút neskôr hostia odpovedali gólom z hry po individuálnej chybe v tíme domácich. Do konca hracieho času sa diváciv poradí tretej presnej strely nedočkali, Topoľčany tak doma remizovali s Komárnom 1:1. A-mužstvo po víkende figuruje na štvrtej priečke so ziskom 34 bodov. Na klub FC Neded strácajú len tri body.

MFK Topoľčany – FC Komárno 1:1 (0:0)

Góly: 62. Jakubík – 67. Gonzáles

Nevydarený úvod zápasu bol osudný: Hlohovec získal prvé víťazstvo v semifinále!