Katarína Jankeje Šport

Ďalšia topoľčianska prehra v rade: Nové Zámky sa s nami nepotrápili

Topoľčancom sa v prvej lige nedarí. Na konte majú ďalšiu prehru, tentokrát na ľade Nových Zámkov.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšia topoľčianska prehra v rade: Nové Zámky sa s nami nepotrápili

Zverenci Miroslava Nemečka absolvovali 18. kolo prvej ligy na ľade Nových Zámkov. Hneď v úvode sa presadili domáci, keď v 2. minúte otvorili skóre. Do konca prvej tretiny stihli zvýšiť na 2:0. Diváci sa v druhej časti zápasu žiadnej využitej šanci nedočkali, poriadna gólová nádielka prišla až v závere.

Najskôr sa presadili domáci (3:0), no Mihalik o dve minúty znížil na rozdiel dvoch gólov. Počas power-play našich chlapcov však Nové Zámky skórovali do prázdnej brány a potvrdili tak víťazstvo 4:1.

Topoľčianski hokejisti ďalšie kolo prvej ligy odohrajú doma, na Zimnom štadióne privítajú silnú Detvu. Zápas je na pláne v piatok o 16.30 hodine.

HC Mikron Nové Zámky – HK Topoľčany 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

Góly: 2. J. Svoboda, 18. Lochanin, 45. Dubec, 59. Hegyyi – 47. M. Mihalik

Môže vás zaujímať:

Terezu chuť po vypadnutí z domáceho turnaja neprešla: Na Australian Open sa nevie dočkať